Dla domu

Zwalcza osy i szerszenie Owadozol L
Niezawodnie zwalcza osy i szerszenie. Dzięki formie aerozolu w szybki i skuteczny sposób zwalcza uciążliwe owady w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej.
Zwalcza mszyce - PIRIMIX AL
Niezwykle skutecznie zwalcza mszyce. Poręczny i praktyczny produkt w formie sprayu do bezpośredniego stosowania na roślinach ozdobnych uprawianych w gruncie i pod osłonami.
Mrówka Stop - Mrówko Bait 0,75 GR
Bardzo skutecznie zwalcza mrówki w domu i ogrodzie. Produkt granulowany w formie trutki pokarmowej zwalcza mrówki ogrodowe oraz nadchodzące z budynków z zewnątrz lub bytujących w ich pobliżu.
Kompost START
Wysokiej jakości, całkowicie naturalny preparat biologiczny, przyspieszający proces kompostowania. Skutecznie skraca kompostowanie o ok.1/3 czasu, ujednolica masę kompostową i daje w efekcie dobrej jakości nawóz. Nowoczesna formuła preparatu w postaci proszku zapewnia bardziej skuteczne działanie i dłuższy okres ważności (24 miesiące) niż podobne produkty płynne. Produkt w 100% biodegradowalny, całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt, roślin i organizmów wodnych.
Tabletki do szamb
Skutecznie oczyszczają i udrażniają kanalizacje, szamba i systemy drenażowe. Są najbardziej aktywnym i ekonomicznym preparatem - 1 tabletka zawiera 4 razy większą koncentrację bakterii w stosunku do istniejących na rynku produktów. Tabletki posiadają przyjemny zapach a przez fakt, każda tabletka zapakowana jest osobno, są łatwe i całkowicie bezpieczne w użyciu.Zastosowanie: Doskonale sprawdzają się w: - domach wolnostojących i letniskowych - w gospodarstwach wiejskich, itp. - małych systemach ściekowych: szkołach, hotelach, zajazdach - toaletach przenośnych
IPON - lep na muchy
Taśma lepowa przeznaczona do zwalczania much i innych uciążliwych owadów we wszystkich pomieszczeniach, zwłaszcza mieszkalnych, a także na balkonach, tarasach, altanach itp. Folia lepna do przyklejania na szybę okienną, pokryta nietoksyczną substancją klejącą, przeznaczona do odławiania much, muszek owocówek i innych uciążliwych owadów w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych itp. Problem: muchy i inne uciążliwe owady.
POLCYP 5 WP -Zwalcza owady
Produkt przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających: prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek, mrówek faraona, rybików cukrowych oraz latających: much, komarów w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej (restauracje, mleczarnie, piekarnie, obory, sklepy, rzeźnie, fabryki, magazyny). Problem: owady latające: muchy, komary; owady biegające: prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki faraona
Rat Killer Super
Preparat w formie granulowanej przynęty gotowej do użycia, przeznaczony do zwalczania szkodników sanitarnych (szczurów i myszy) w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz - w bezpośrednim ich sąsiedztwie, po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej. Problem: zwalcza szczury, myszy.
Zastosowanie: Środek gryzoniobójczy
Czysty Grill - Grillex
Skuteczny produkt do usuwania zanieczyszczeń ze smoły i sadzy z grilli, kominków itp. Problem:smoliste zanieczyszczenia pochodzące od dymu i przypaleń z grilli, kominków itp. Zastosowanie: grille, kominki, piekarniki itp.
Czysty Kominek - Reflex
Szybko i skutecznie rozpuszcza osady ze smoły i sadzy na szybach kominkowych, piekarnikowych oraz piecach opalanych drewnem
Problem:smoła i sadza na szybach piekarników, kominków itp. Zastosowanie: kominki, piekarniki, piece opalane drewnem, nagrobki, ceramiczne blaty
Czysty Mebel - Bio Chem
Preparat do szybkiego i skutecznego czyszczenia mebli ogrodowych. Usuwa nawet stwardniałe zabrudzenia, doskonały do usuwania tłuszczu i sadzy. Problem: Zabrudzenia powstałe na meblach ogrodowych, łodziach itp.
Zastosowanie: Meble ogrodowe, przyczepy campingowe, łodzie, jachty.
Glon Spray - Sanicell, Glon - Koncentrat
Skuteczny preparat usuwający mech, grzyby, glony z kostki brukowej, tarasów, a także nagrobków.
Problem:zabrudzenia powstałe na meblach ogrodowych, łodziach itp. Zastosowanie: kostka brukowa, chodniki, tarasy, nagrobki itp.
Płyn do czyszczenia nagrobków
Niezwykle skuteczny środek do czyszczenia powierzchni kamiennych (np. nagrobków), ceramicznych blatów itp.
Pies, Kot Stop - Reiss-Aus
Środek skutecznie odstraszający psy i koty oraz zapobiegający zanieczyszczaniu otoczenia przez ich odchody
Problem:zanieczyszczenie otoczenia przez psy i koty. Zastosowanie: Klatki schodowe, piwnice, magazyny, śmietniki
Kret, Pies, Kot Stop - Reiss-Aus
Zapobiega powstawaniu kopców krecich oraz zanieczyszczeniu otoczeniaprzez odchodypsów i kotów. Produkt odstrasza psy, koty, krety z trawników i działek. Problem:kopce kreta, zanieczyszczenie otoczenia przez odchody zwierząt.
Zastosowanie: Trawniki i działki
Preparat przedłużający trwałość kwiatów ciętych
Preparat przedłużający trwałość kwiatów ciętych w wazonie. Wpływa na rozwój, intensywność ich barwy oraz kolor.
Dawkowanie: zawartość saszetki rozpuścić w 1 litrze wody.
Mrówka Stop
Preparat przeznaczony jest do zwalczania gnieżdżących się w domach mrówek faraona i innych gatunków mrówek nachodzących z zewnątrz do pomieszczeń lub występujących w pobliżu domu. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Problem: zwalcza mrówki.
Mol Stop insektobójcze
Gotowy do stosowania preparat owadobójczy w postaci mikroemulsji wodnej, przeznaczony do zwalczania moli i innych szkodników odzieży. Problem: zwalcza mole.